Kask GPA Jimpi 2x

Dostępność: 5-12 dni

999,00 zł

999,01 zł za szt.

Opis produktu

Kask znanej i cenionej marki GPA. Jest lekki, posiada dobrą wentylacje. Wyposażony w wypinaną wyściółkę, którą można wyjąć i wyprać. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i trzy punktowe zapięcie.

Kask znanej i cenionej marki GPA. GPA był pierwszym producentem, który wprowadził na rynek kaski jeździeckie z homologacją. Firma zdobyła doświadczenie w branży zawodów samochodowych.

GPA jest firmą, która od początku funkcjonowała w dziedzinach zaawansowanych technicznie materiałów. Używają najnowszej technologii do produkcji sprzętu jeździeckiego. W swoich produktach stosują materiały o wysokich parametrach technicznych, łączące bezpieczeństwo i wygodę.

Użyte materiały w kaskach:

  •         włókno węglowe, z uwagi na trwałość i lekkość, jest stosowane przede wszystkim w aeronautyce
  •         texalium używa się do konstrukcji samochodowych
  •         lekkie aluminium znajduje zastosowanie w kolarstwie
  •         tworzywo Lorica z kolei jest odporne na działanie wody i estetyczne

GPA korzysta z pomocy zawodowych jeźdźców. Każdy z nich testuje nowe produkty i doradza zespołom technicznym zmiany, które pozwalają udoskonalić produkt. Aby jakość kasków była jak najwyższa, profesjonalni zawodnicy doradzają w następującym zakresie: dobór tkanin i materiałów, zróżnicowanie w zależności od dyscypliny, wentylacja, przewiewność, wygoda i pokrycie zewnętrzne.

Kaski GPA są testowane przez najlepszych jeźdźców.

Fakt, że prototypy kasków były przed wprowadzeniem na rynek testowane przez najlepszych na świecie jeźdźców jest gwarancją satysfakcji i niezawodności.

Skorupa zewnętrzna: wtryskiwane tworzywo ABS.

Warstwa wewnętrzna: polistyren o wysokiej gęstości. Nierdzewna metalowa siateczka.

Obwód głowy mierzymy około 1 cm nad brwiami, taśma miernicza ma przylegać do skóry.

Produkty powiązane