KS JEŹDZIECTWO NATUR

Jeździectwo naturalne bez tajemnic

Dostępność: 3-14 dni

52,20 zł

58,00 zł brutto

-10%

52,20 zł za szt.

Przecena !

Opis produktu

Liczba stron: 203

Format: 150 x 200

Oprawa: Miękka

Dr Miller całe swoje życie poświęcił studiowaniu zachowań zwierząt (i ludzi), a jego pasja dla koni jest praktycznie namacalna. ''Jeździectwo naturalne bez tajemnic'' to lektura tyleż pouczająca, co i przyjemna, wykazująca naukowe podstawy efektywności metod szkoleniowych coraz bardziej dziś popularnych. Zmysł obserwacyjny Millera, dekady doświadczenia zdobytego w jeździe i pracy z końmi podczas praktyki weterynaryjnej, wspaniałe poczucie humoru, oraz obsesyjna potrzeba zrozumienia zachowań końskich sprawiają, iż książka ta będzie niezwykle użyteczną pozycją w bibliotece każdego miłośnika koni, zarówno profesjonalisty jak i początkującego, starającego się poprawić swoje umiejętności w odczytywaniu zachowań koni, komunikowaniu się z nimi, czy też po prostu samym obcowaniu z nimi.

Książkę powinien przeczytać każdy, kto szuka sposobu na porozumiewanie się z końmi. Robert Miller w sposób najbardziej przejrzysty i przystępny, zarówno dla amatorów jak i zawodowców, odpowiada na pytania:

Czy można przewidzieć zachowanie konia w określonych warunkach?

Czy można na nie wpłynąć?

Jak porozumiewać się z koniem, żeby nasza „mowa” była dla niego czytelna?

Jak się zachowywać, żeby koń wiedział, o co nam chodzi?

Bogate doświadczenie zawodowe i życie spędzone z końmi pozwalają autorowi na przedstawienie czytelnikowi przekonującej, odkrywczej wiedzy z zakresu uwarunkowań w zachowaniu koni.

30 innych produktów w tej samej kategorii: