Ochraniacze Mesh Tec przednie

Ten produkt nie jest dłużej dostępny

186,20 zł

266,00 zł brutto

-30%

186,20 zł za szt.

Opis produktu

Ochraniacze wykonane z materiału Mesh-Tec, który został stworzony specjalnie na potrzeby sportu jeździeckiego. Materiał wysokiej jakości posiada wiele zalet: wysoki stopień oddychalności, wysoka wytrzymałość, dzięki czemu chroni przed uderzeniami oraz otarciami. Ochraniacze podtrzymują ścięgna, bardzo dobrze przylegają oraz są elastyczne.

Ochraniacze Mesh-Tec stworzone są z połączenia materiału TPU BASF oraz Mesh-Tec. W procesie produkcyjnym TPU zostaje wstrzyknięte w materiał Mesh-Tec co zapewnia idealne dopasowanie się obu warstw do siebie - materiały wiążą się ze sobą i tym samym są nie do rozdzielenia. Pomiędzy warstwami nie ma żadnych otworów w których mógłby się gromadzić brud. Dzięki nowoczesnej technice wstrzykiwania nie ma konieczności używania nici i szwów które mogą powodować ucisk, ani toksycznych klejów. Nowo stworzony „materiał hybrydowy” jest bardzo mocny oraz stabilny, elastyczny oraz dobrze dopasowujący się do kształtu nogi konia.

Ochraniacze Mesh-tec są dużo bardziej trwałe i odporne na zniszczenia zapewniając jeszcze wyższy stopień ochrony. Dodatkowo ochraniacze posiadają wzmocnienia w miejscach narażonych na uderzenia. Otwory o wyjątkowym kształcie zapewniają redukcję wagi do minimum przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych wskaźników ochrony oraz odporności. Ochraniacze są wodoodporne i bardzo wytrzymałe. Wewnętrzny materiał zapobiega przesuwaniu się ochraniaczy. Materiał jest odporny na temperatury (zachowują swoją twardość w temperaturach od +40 do -30 stopni Celsjusza). Wykonane z materiałów przyjaznych środowisku.

Nadają się do recyclingu. Nadają się do ujeżdżenia jak i skoków dzięki wzmocnieniu w postaci łyżki wykonanej z bardzo mocnego materiału. Zapinane na wygodne oraz mocne kołki.

30 innych produktów w tej samej kategorii: