PRO-LINEN WITA 10KG

Witaminy Pro-Linen Horsvit Complex 10 kg

Dostępność: 3-10 dni

165,00 zł

Opis produktu

Pro-Linen Horsvit Complex™ - kompleks witamin i minerałów pochodzących z organicznych źródeł

Twój koń jest żywiony w tradycyjny sposób, a jego dieta oparta jest głownie na sianie i owsie? Czasami zastanawiasz się czy to wystarczy?

Pro-Linen Horsvit Complex™ został zaprojektowany z myślą o naszych warunkach klimatycznych oraz tradycjach żywieniowych. Został stworzony dla tych, którzy chcą cieszyć się zdrowiem swoich koni, a jednocześnie uniknąć radykalnych zmian żywieniowych.

Pro-Linen Horsvit Complex™ codziennie stosowany zaspokaja potrzeby witaminowo-minerałowe u wszystkich koni. Szczególnie sprawdza się u zwierząt z ograniczonym dostępem do pastwiska oraz u tych, których dieta oparta jest głównie na sianie i owsie.

Cechy produktu:

- Zaspokaja potrzeby witaminowe i minerałowe u wszystkich koni

- Zaprojektowany z myślą o naszych tradycjach żywieniowych oraz warunkach klimatycznych

- Zawiera wysoką dawkę witamin i minerałów pochodzących z organicznych źródeł

- Wyposażony w unikalną formułę Pro Active Organic Complex™

Zawiera BIO-PLEX® i SEL-PLEX® (skuteczność komponentów została poparta wieloletnimi badaniami)

- Posiada wysoką koncentrację selenu

- Przystępna, owocowa forma zachęcająca konie do jedzenia

- Bądź świadomy potrzeb swojego konia

Tradycyjna dieta, oparta na samym owsie i sianie, naraża konie na groźne niedobory witamin i minerałów. Szczególnie dotyczy to zwierząt z ograniczonym dostępem do łąk lub kiedy pastwiska są w kiepskiej jakości.

Stosując Horsvit Complex™ nie musisz rezygnować z owsa, a pełnoporcjowe mieszanki paszowe możesz podawać w mniejszych ilościach. Dzięki temu Twój koń zachowa zdrowie, dobrą kondycję i wygląd, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Osiągnij spodziewane wyniki bez rewolucji w żywieniu

Pro-Linen Horsvit Complex™ to prosta i skuteczna metoda na dostarczenie związków mineralnych i witamin bez konieczności posiadania fachowej wiedzy dietetycznej. Dzięki niej unikniesz rewolucji żywieniowej i zaoszczędzisz czas.

Przystępna forma peletu oraz wysoka koncentracja witamin i minerałów ułatwia stosowanie mieszanki. Można ją podawać jednorazowo wraz z paszą podstawową lub jako samodzielny posiłek. Komponenty pochodzą z organicznych źródeł, co gwarantuje ich wysoką przyswajalność. Już niewielka ilość preparatu daje pożądane efekty.

Pro-Linen Horsvit Complex™ regularnie stosowany jako dodatek do tradycyjnej diety korzystnie wpływa u koni na układ odpornościowy, prawidłowy wzrost, rozwój i metabolizm organizmu, poprawia stan sierści, skóry i rogu kopytowego.

Z myślą o końskich „niejadkach” Horsvit Complex™ został urozmaicony o naturalne komponenty. Susz z czarnej porzeczki oraz lucerna poprawiają walory smakowe oraz zapachowe.

Tworząc Horsvit Complex™ pomyśleliśmy o wysokiej biodostępności witamin i związków mineralnych oraz o przystępnej owocowej formie, zachęcającej konie do jedzenia. Skorzystaliśmy ze sprawdzonej formuły Pro Active Organic Complex™, która została połączona m.in. z czarną porzeczką, lucerną i nasionami lnu.

Jakość jej integralnych komponentów jest poparta wieloletnimi badaniami - w mieszance wykorzystano chelatowe związki mineralne BIO-PLEX® oraz SEL-PLEX ®.

Selen jest bardzo ważnym mikroelementem – niestety gleby w naszej strefie klimatycznej są ubogie w ten pierwiastek, dlatego w sianie i zbożach jego ilości są znikome. Mając na uwadze ten problem w Pro-Linen Horsvit Complex™ zastosowaliśmy wysoką koncentrację tego pierwiastka oraz skorzystaliśmy z jego organicznej formy, co znacznie poprawiło jego przyswajalność.

Zastosowany SEL-PLEX® jest organiczną formą drożdży selenowych, charakteryzującą się najwyższą przyswajalnością. Ta formuła jako pierwsza została zatwierdzona przez Unię Europejską i jako jedyna została poddana ocenie FDA. SEL-PLEX® to najgruntowniej przetestowana forma selenu organicznego. Działanie SEL-PLEX® poparte jest ponad 18-letnimi badaniami, które udokumentowały szeroko pojętą poprawę stanu zdrowia oraz wyniki hodowlane.

Co możesz zyskać stosując Pro-Linen Horsevit Complex™?

Zaoszczędzisz czas i pieniądze - dostarczysz witaminy i minerały bez konieczności kupowania pełnoporcjowej mieszanki paszowej (nadal możesz opierać swoją dietę na owsie i sianie)

Dostarczysz swojemu koniowi organiczne związki mineralne i witaminy pochodzące z unikalnej formuły Pro Active Organic Complex™

Dostarczysz mieszankę mineralną, zaprojektowaną z myślą o naszych warunkach klimatycznych (wysoka zawartość organicznego selenu SEL-PLEX®)

Stosując niewielki dodatek Pro-Linen Horsevit Complex™ unikniesz rewolucji żywieniowej zachowując dotychczasową dietę

Kupuj świadomie. Zapoznaj się ze szczegółowym składem ilościowym i jakościowym oferowanej paszy. Zwróć uwagę na źródła minerałów i witamin oraz ich koncentrację i proporcje. Szczególne znaczenie dla koni mają witaminy A, D, E oraz pierwiastki: cynk, miedź, biotyna, selen, mangan i kobalt.

Skład: Płatki jęczmienne, siekana lucerna, suszone owoce czarnej porzeczki, melasa z buraka cukrowego, otręby ryżowe Rice Boost™, łuska owsiana, otręby pszenne, prasowane nasiona lnu, , sól, drożdże piwne, Pro Aktiv Organic Complex™(Pro yeast live™- żywe kultury drożdży otoczkowane, organiczny selen Sel-plex®, Bio-plex® glicynowe chelaty: miedziowy, cynkowy, manganowy, żelazowy, kobaltowy).

Składniki analityczne:

Białko surowe 12,0 %

Włókno surowe 12,0 %

Popiół surowy 5,0%

Tłuszcz surowy 3,5 %

Dodatki w 1 kg:

Żelazo 1500 mg

Cynk 1240 mg

Mangan 1100 mg

Miedź 700 mg

Jod 30 mg

Kobalt 26 mg

Selen 8,5 mg

A 270000 mg

D3 30000 mg

E 5000 mg

Wapń 1600 mg

Sód 312 mg

B1 250 mg

Wit B2 320 mg

B6 180 mg

B 12 550 mg

Biotyna 5000 mg

nikotynowy 500 mg

foliowy 60 mg

Chlorek choliny 4000 mg

Pantotenol Ca 250 mg

Zalecenia żywieniowe: Duże konie 100-150g/dzień, źrebięta 50-80 g/dzień, kuce 40-60 g/dzień