Wyposażenie stajni

Wyposażenie stajni — Passion Horse

Praktyczne akcesoria do stajni to przedmioty, z których korzystamy na co dzień. Ułatwiają i skracają czas pracy przy koniach, mają duży wpływ na czystość i bezpieczeństwo. Słowem — to niezbędne przedmioty, przydatne podczas wypełniania codziennych obowiązków. Warto zadbać o odpowiednie wyposażenie stajni, by u...

Więcej

Wyposażenie stajni — Passion Horse

Praktyczne akcesoria do stajni to przedmioty, z których korzystamy na co dzień. Ułatwiają i skracają czas pracy przy koniach, mają duży wpływ na czystość i bezpieczeństwo. Słowem — to niezbędne przedmioty, przydatne podczas wypełniania codziennych obowiązków. Warto zadbać o odpowiednie wyposażenie stajni, by ułatwić sobie i pracownikom codzienne zajęcia oraz podnieść standard naszej stajni, co z pewnością docenią pensjonariusze lub odwiedzający.

    Akcesoria do stajni możemy podzielić na:
  • Te, które są związane z karmieniem koni — żłoby, poidła, siatki i torby na siano, wiadra elastyczne do karmienia, pojemniki na paszę, miarki do karmienia.
  • Akcesoria do przechowywania sprzętu jeździeckiego — torby na boks, torby do przechowywania derek, wieszaki na derki, wieszaki na boks, stojaki na siodła i derki.
  • Oraz te związane z codzienną obsługą koni — uwiązy stajenne, zasłony na boks, zestawy do sprzątania obornika, zabawki dla koni
  • Pułapki na owady do stajni

Akcesoria do stajni — zadbaj o wygodną obsługę koni

Każdy jeździec i opiekun koni wie, że zajmowanie się tymi zwierzętami to niekończące się pasmo obowiązków. I choć zwykle są to przyjemne zajęcia, w których towarzyszą nam ciekawskie wierzchowce zaglądające przez ramię, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie stajni, by ułatwić sobie codzienne obowiązki. Przemyślane akcesoria w stajni zwiększają także czystość. Przykładowo, siatki i torby na siano zapobiegają rozsypywaniu i marnowaniu siana oraz mieszaniu siana ze ściółką, a wieszaki na ogłowie i siodła ułatwiają uporządkowanie sprzętu jeździeckiego. Wyposażenie do stajni sprawia także, że nasza stajnia staje się bardziej przyjaznym miejscem dla wierzchowców oraz odwiedzających ją osób, a przy tym prezentuje się znacznie bardziej profesjonalnie. Raz zorganizowana przestrzeń skróci czas obsługi i zapobiegnie gubieniu lub niszczeniu sprzętu jeździeckiego.

Rozejrzyj się i sprawdź, jakie przydatne akcesoria do stajni przygotowaliśmy w Passion Horse. Z pewnością znajdziesz coś dla swoich koni.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć