Letnie

Rękawiczki jeździeckie letnie

Rękawiczki do jazdy konnej to jeden z charakterystycznych elementów ubioru jeźdźca. Choć nie są niezbędnym elementem wyposażeniem, znacząco podnoszą komfort jazdy i pracy z końmi z ziemi oraz zapobiegają bolesnym otarciom. To sprawia, że są chętnie wybierane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych jeźd...

Więcej

Rękawiczki jeździeckie letnie

Rękawiczki do jazdy konnej to jeden z charakterystycznych elementów ubioru jeźdźca. Choć nie są niezbędnym elementem wyposażeniem, znacząco podnoszą komfort jazdy i pracy z końmi z ziemi oraz zapobiegają bolesnym otarciom. To sprawia, że są chętnie wybierane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych jeźdźców.

Rękawiczki mogą uchronić jeźdźca przed otarciami od wodzy, lonży lub uwiązów, a nawet urazów spowodowanych wtedy, gdy koń szarpnie głową. Zapewniają także pewniejszy chwyt, chronią wrażliwą skórę dłoni oraz manicure. By zapewnić jeźdźcom komfort o każdej porze roku, do wyboru są rękawiczki jeździeckie letnie oraz ich zimowy odpowiednik. W tej kategorii znajdziesz modele na lato – lekkie, przewiewne i niezawodne, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury. Zamów wygodne rękawiczki jeździeckie i ciesz się komfortem jazdy oraz wizerunkiem profesjonalnego jeźdźca.

Rękawiczki jeździeckie na lato – wybierz swój model w Passion Horse

Rękawiczki jeździeckie to przedmiot, który sprawdzi się w codziennej pracy z końmi. Jest także doskonały podczas lonżowania, pracy z ziemi i wreszcie – treningów w siodle. Rękawiczki białe lub czarne to element stroju konkursowego podczas zawodów jeździeckich. Warto mieć przynajmniej jedną lub dwie pary w swojej szafie, by zauważyć różnicę — komfort podczas używania rękawiczek jest o wiele większy!

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was rękawiczki na lato. Lekkie, przewiewne i wygodne modele świetnie dopasowujące się do dłoni, pozostawiające swobodę ruchów i umożliwiające precyzyjne stosowanie pomocy jeździeckich. Rzep na wysokości nadgarstka ułatwia idealne dopasowanie, antypoślizgowy materiał na wnętrzu dłoni zapewnia pewny chwyt. Wzmocnienia w miejscach przylegania wodzy wydłużają żywotność rękawiczek, a dekoracyjne detale prezentują się elegancko i ułatwiają rozpoznanie swoich rękawiczek w stajni. Duży wybór rozmiarów ułatwia idealne dopasowanie, co gwarantuje komfort nawet podczas długiego użytkowania rękawiczek.

Zamów rękawiczki jeździeckie online

W sklepie jeździeckim Passion horse znajdziesz rękawiczki jeździeckie letnie od kilkunastu znanych i lubianych przez jeźdźców marek m.in. Fair Play, HKM, B/Vertigo, QHP, Horze. Rękawiczki są szyte ze skóry oraz wytrzymałych i elastycznych materiałów. Dzięki temu świetnie sprawdzają się podczas jazdy konnej lub treningów z ziemi, a amatorzy jeździectwa mogą cieszyć się swoją pasją bez bolesnych otarć lub zniszczonych dłoni. Wybierz swój model i zamów rękawiczki jeździeckie letnie w Passion horse – zapraszamy!

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć