Bryczesy

POMYSŁY NA PREZENT DLA JEŹDŹCA

BRYCZESY NA jesień

Dobre spodnie do jazdy konnej

Przede wszystkim powinny zapewniać przede wszystkim wygodę i możliwość swobodnego poruszania się w trakcie uprawiania sportu. Ponadto odpowiednio dobrana odzież pozwala wykonać prawidłowy dosiad, czyli przyjąć właściwy układ ciała w trakcie znajdowania się na ko...

Więcej

POMYSŁY NA PREZENT DLA JEŹDŹCA

BRYCZESY NA jesień

Dobre spodnie do jazdy konnej

Przede wszystkim powinny zapewniać przede wszystkim wygodę i możliwość swobodnego poruszania się w trakcie uprawiania sportu. Ponadto odpowiednio dobrana odzież pozwala wykonać prawidłowy dosiad, czyli przyjąć właściwy układ ciała w trakcie znajdowania się na koniu. Powinien on sprzyjać zachowaniu równowagi i właściwemu rozłożeniu ciężaru ciała, a także ułatwiać zgranie ruchów człowieka z ruchami konia.

Bryczesy szyje się w taki sposób, aby poza zapewnieniem komfortu i nie krępowaniem ruchów, nie narażać nóg na obtarcia. Szwy umieszczane są więc w innych miejscach niż w tradycyjnych spodniach. Nie znajdują się równolegle do nóg, po wewnętrznej ich stronie. Tą powierzchnią bowiem kończyny najczęściej stykają się z siodłem i koniem, co grozi właśnie bolesnymi obtarciami. Zamiast standardowego szycia bryczesy do jazdy konnej posiadają również tak zwany lej. Jest on specjalnym wzmocnieniem, które może obejmować wyłącznie fragment spodni, znajdujący się pod kolanami, albo też całą powierzchnię od siedzenia, poprzez uda, aż do łydek.

W naszej ofercie znajdują się bryczesy do jazdy konnej dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Proponujemy wiele modeli, zarówno z lejem pełnym, jak i kolanowym. Mogą Państwo wybierać spośród produktów wykonanych z najlepszych materiałów. Zapewniają one doskonałą przyczepność do siodła, dzięki czemu poprawia się jeszcze komfort jeźdźca. Znajdziecie tu Państwo odpowiednie spodnie do jazdy konnej na każdą porę roku. Modele zimowe posiadają dodatkowe ocieplenie.

Jakie bryczesy wybrać?

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć