Marynarki konkursowe

Marynarki jeździeckie konkursowe

Elegancja i perfekcyjna prezencja to jeden z najważniejszych elementów, o które musi zadbać jeździec podczas zawodów. Jazda konna to wyjątkowo elegancki sport, dlatego tradycyjnie jeźdźcy startują w większości dyscyplin klasycznych ubrani we fraki jeździeckie. To obowiązkowy element ubioru, dlatego większość jeź...

Więcej

Marynarki jeździeckie konkursowe

Elegancja i perfekcyjna prezencja to jeden z najważniejszych elementów, o które musi zadbać jeździec podczas zawodów. Jazda konna to wyjątkowo elegancki sport, dlatego tradycyjnie jeźdźcy startują w większości dyscyplin klasycznych ubrani we fraki jeździeckie. To obowiązkowy element ubioru, dlatego większość jeźdźców ma w swojej szafie kilka fraków. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z jeździectwem na poziomie sportowym lub chcesz wymienić swój stary frak na nowy, sprawdź ofertę Passion Horse – znajdziesz tu fraki konkursowe damskie i męskie od różnych producentów. Wybierz model dla siebie i zamów go wygodnie online.

Marynarka jeździecka – duet elegancji i komfortu

Nowoczesna marynarka do jazdy konnej zwraca uwagę dopasowanym fasonem, klasycznym krojem i szykiem. Równocześnie jest wykonana z oddychających, rozciągliwych materiałów, które znakomicie dopasowują się do jeźdźca i pozostawiają mu swobodę ruchów – niezbędną w tak dynamicznym sporcie, jak jeździectwo. Wybór odpowiedniej marynarki gwarantuje doskonały, profesjonalny wygląd i pokazuje, że jeździec dba o detale. Podkreślona sylwetka znakomicie prezentuje się w siodle i tworzy harmonijną całość z koszulą konkursową, bryczesami i sztybletami lub oficerkami. Marynarka jeźdźca to jego znak rozpoznawczy – zadbaj, by Twój był perfekcyjnie dopasowany i wysokiej jakości, aby zapewnić sobie komfort i znakomitą prezencję podczas konkursowego przejazdu.

Frak jeździecki damski i męski od Passion Horse – szeroki wybór, znani producenci

Sklep jeździecki Passion horse to idealne miejsce do kompletowania wyposażenia na zawody. Frak konkursowy znajdą tu zarówno początkujący, jak i zaawansowani jeźdźcy. Znane i lubiane marki, takie jak B/Vertigo, Covalliero, Ekkia, Equitheme, Fair Play, HKM, Horze czy QHP to wyznacznik klasy i komfortu. Dzięki nim możesz mieć pewność, że zaprezentujesz się profesjonalnie. Fraki dostępne w naszym sklepie są szyte z troską o najmniejsze detale. Który z nich okaże się najlepszy i przyniesie Ci szczęście w nadchodzących zawodach? Zamów frak na zawody i spełnij swoje marzenia!

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć