Czapki i szaliki

Czapki i szaliki dla jeźdźca

Prawdziwi miłośnicy koni i jeźdźcy nie zwracają uwagi na niesprzyjającą aurę i odwiedzają swoich podopiecznych w stajni bez względu na pogodę. Codzienne obowiązki, treningi lub po prostu spędzanie czasu z końmi staje się dużo przyjemniejsze, gdy dysponujemy ubiorem dopasowanym do panujących warunków atmosferycznych....

Więcej

Czapki i szaliki dla jeźdźca

Prawdziwi miłośnicy koni i jeźdźcy nie zwracają uwagi na niesprzyjającą aurę i odwiedzają swoich podopiecznych w stajni bez względu na pogodę. Codzienne obowiązki, treningi lub po prostu spędzanie czasu z końmi staje się dużo przyjemniejsze, gdy dysponujemy ubiorem dopasowanym do panujących warunków atmosferycznych. W tym dziale znajdziesz takie akcesoria, jak czapka z daszkiem jeździecka, czapka zimowa z koniem, komin jeździecki, szalik oraz opaska ocieplana na uszy. To one dopełnią Twój ubiór podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu, w towarzystwie ulubionych wierzchowców.

Ochrona przed mrozem, wiatrem i słońcem – czapki do jazdy konnej, szaliki i kominy jeździeckie

Czapka jeździecka z daszkiem to popularny wybór jeźdźców na sezon wiosna/lato. Czapka osłania oczy przed słońcem i chroni głowę, co jest szczególnie ważne podczas upałów i długotrwałej pracy na nieocienionym placu. Czapka może także stać się elementem wyrażającym indywidualny styl jeźdźca – dziesiątki dostępnych modeli sprawiają, że każdy znajdzie idealną dla siebie!

Kiedy nadchodzi zima, wybieramy cieplejsze zamienniki – zimowa czapka jeździecka, ciepły i praktyczny komin, opaski na uszy, a nawet ocieplacze na uszy pod kask oraz kominiarki – to wszystko pozwala nam chronić się przed niskimi temperaturami i zapobiegać przeziębieniom. Co ważne, zimowa czapka na konie, komin jeździecki i inne akcesoria tego typu, doskonale dopasowują się do reszty jeździeckiego ekwipunku, są wygodne i skutecznie chronią przed niskimi temperaturami. Na dodatek idealnie wpisują się w aktualne trendy, dzięki czemu jeźdźcy mogą podkreślać swój styl i dbać o ochronę przed zimnem równocześnie.

Nie daj się pogodzie! Zamów czapki i szaliki w Passion Horse

Zadbaj o to, by pogoda już nigdy nie przeszkodziła Ci w wizycie w stajni. Skompletuj kilka praktycznych akcesoriów, takich jak czapka z długim daszkiem do jazdy konnej, zimowa czapka jeździecka, ciepły komin, opaska na uszy i inne elementy ubioru, które będą chronić przed niskimi temperaturami, wiatrem, deszczem, a latem – przed palącym słońcem. Różne modele czapek i szalików znajdziesz w Passion horse. Wybierz ulubione marki – np. Fair Play, HKM, B/Vertigo, Comodo, Ekkia, QHP i zamów je wygodnie online!

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć