Podkładki pod siodło

Jeżdżąc konno, należy zadbać nie tylko o własny komfort i bezpieczeństwo, ale również o odpowiednią ochronę zwierzęcia. Służy do tego między innymi podkładka pod siodło. Zapewnia ona koniowi amortyzację wstrząsów i odpowiednio rozkłada nacisk, chroniąc grzbiet. Dodatkowo część modeli posiada specjalne rozwiązania, zwiększające dopływ powietrza...

Więcej

Jeżdżąc konno, należy zadbać nie tylko o własny komfort i bezpieczeństwo, ale również o odpowiednią ochronę zwierzęcia. Służy do tego między innymi podkładka pod siodło. Zapewnia ona koniowi amortyzację wstrząsów i odpowiednio rozkłada nacisk, chroniąc grzbiet. Dodatkowo część modeli posiada specjalne rozwiązania, zwiększające dopływ powietrza do końskiej skóry. Dzięki temu przez cały czas pozostaje ona sucha, co również chroni zwierzę przed urazami i jednocześnie zapewnia mu komfort.

Co wyróżnia nasze podkładki pod siodło ? 

Każda podkładka pod siodło jest tak zaprojektowana, aby idealnie dopasowywać się do grzbietu konia, nie przesuwać się i neutralizować wszelkie uderzenia.

Proponujemy Państwu różnorodne modele tych artykułów, wykonane z wielu rodzajów tworzyw. Mogą więc Państwo wybrać produkt zgodnie z własnym przekonaniem i gustem. Każda dostępna u nas podkładka pod siodło to wyrób wysokiej jakości, zapewniający koniowi odpowiednią ochronę grzbietu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć