Bryczesy damskie

Jakie bryczesy wybrać?

Bryczesy damskie – komfort i styl

Bryczesy to jeden z pierwszych zakupów początkujących jeźdźców. Wygodne i dopasowane spodnie do jazdy konnej to podstawowy element wyposażenia. Dzięki niemu możemy komfortowo i pewnie czuć się na treningach jeździeckich, unikamy bolesnych otarć od siodła, a przy tym czujemy się bezpiec...

Więcej

Jakie bryczesy wybrać?

Bryczesy damskie – komfort i styl

Bryczesy to jeden z pierwszych zakupów początkujących jeźdźców. Wygodne i dopasowane spodnie do jazdy konnej to podstawowy element wyposażenia. Dzięki niemu możemy komfortowo i pewnie czuć się na treningach jeździeckich, unikamy bolesnych otarć od siodła, a przy tym czujemy się bezpieczniej. Choć bryczesy to po prostu długie i dopasowane spodnie, producenci zadbali o różnorodność i obecnie bryczesy damskie są dostępne w setkach różnych wariantów. Wiele z nich możesz zamówić w Passion Horse z wygodną dostawą do domu!

Bryczesy damskie z silikonowym lejem – popularny wybór amazonek

Czym mogą różnić się poszczególne modele bryczesów? Na przykład dopasowaniem do pory roku. Cienkie bryczesy na lato zapewniają komfort termiczny i są przewiewne, a przy tym nadal chronią amazonkę przed otarciami od siodła. Z kolei bryczesy na zimę są wykonane z grubszego materiału i lepiej zabezpieczają przed niskimi temperaturami.

Bryczesy mogą także różnić się wysokością w pasie. Popularnym wyborem są bryczesy damskie z wysokim stanem, które świetnie podkreślają atuty sylwetki, a równocześnie dają pewność, że spodnie będą doskonale utrzymywać się na właściwym miejscu podczas dynamicznej jazdy.

Najważniejszym kryterium różnicującym bryczesy jest zwykle lej, czyli wzmocnienie po wewnętrznej stronie nóg. Zadaniem leja jest wzmocnienie części, która przylega do siodła i końskich boków oraz zapewnienie jeźdźcowi lepszej przyczepności i stabilności w siodle. Początkujący oraz trenujący ujeżdżanie wybierają bryczesy damskie z pełnym lejem, skoczkowie chętniej sięgają po półlej.

Zamów bryczesy na lato w Passion Horse!

W Passion Horse możesz zamówić wygodne bryczesy damskie w atrakcyjnych cenach. Modele znanych marek, np. HKM, Horze, BVertigo, QHP, Covalliero, Riding World i wielu innych czekają na Ciebie w naszej ofercie. Wybierz idealne bryczesy dla siebie i zamów je online, a później ciesz się komfortową jazdą i realizuj swoje marzenia! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • 219,00 zł
    Produkt dostępny w rożnych konfiguracjach

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć