Sztyblety jeździeckie

i inne buty krótkie

Sztyblety jeździeckie to z jednej strony bardzo wygodne, a z drugiej, stylowe obuwie.

Warto sprawić sobie takie niezależnie od tego czy jest się doświadczonym czy początkującym jeźdźcem. W naszej ofercie znajdą Państwo sztyblety sznurowane, zapinane na zamek, jak i wyposażone w specjalną, elastyczną wstawkę, ułatwiającą z...

Więcej

i inne buty krótkie

Sztyblety jeździeckie to z jednej strony bardzo wygodne, a z drugiej, stylowe obuwie.

Warto sprawić sobie takie niezależnie od tego czy jest się doświadczonym czy początkującym jeźdźcem. W naszej ofercie znajdą Państwo sztyblety sznurowane, zapinane na zamek, jak i wyposażone w specjalną, elastyczną wstawkę, ułatwiającą zakładanie. Proponujemy obuwie wykonane z prawdziwej skóry bydlęcej, jak i produkty ze sztucznych tworzyw. Wszystkie nasze artykuły są łatwe do utrzymania w czystości i bardzo wytrzymałe. Świetnie sprawdzą się także w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Krótkie sztyblety do jazdy konnej

Chronią one doskonale stawy skokowe i stopy przed urazami. Posiadają specjalny krój, który sprawdza się właśnie podczas przejażdżek. Część modeli w środku wyposażona jest w specjalną wkładkę, zapewniającą lepszą amortyzację stopy. Ponadto podeszwy sztybletów są tak zaprojektowane, aby zapobiegać ślizganiu się na mokrym podłożu i zapewniać idealną przyczepność, co może uchronić Państwa przed niejednym bolesnym upadkiem.

W naszej ofercie znajdują się także sztyblety do jazdy konnej przeznaczone do użytku w okresie jesienno-zimowym. Są one wykonane z wysokiej jakości skóry, od wewnątrz podszyte są futerkiem, a ich podeszwa jest wodoodporna. Stylowy i nowoczesny wygląd obuwia powoduje, że może być ono używane na co dzień, by jeszcze bardziej podkreślić nasze zamiłowanie do koni. Buty znajdujące się w naszym sklepie to gwarancja znakomitej relacji jakości do ceny, a szeroki wachlarz asortymentu z pewnością pozwoli Państwu na wybór najodpowiedniejszego modelu i rozmiaru obuwia.

Proponujemy Państwu sztyblety damskie do jazdy konnej

W ofercie posiadamy także liczne produkty dla mężczyzn i dzieci (w tym także kolorowe kalosze). Każdy jeździec, ten duży i ten mały, znajdzie u nas obuwie odpowiednie dla siebie. Krótkie buty to szczególnie wygodne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno podczas ciepłych, jak i nieco chłodniejszych dni. Polecamy Państwu zapoznać się z naszymi propozycjami sztybletów i wybrać stylową parę dla siebie. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni.