Koń w stajni

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szereg produktów przydatnych w stajni. Oferujemy między innymi akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji koni, cukierki i smakołyki, derki oraz skuteczną ochronę przed owadami. Zapewniamy także nowoczesne wyposażenie stajni i preparaty do pielęgnacji elementów skórzanych. W naszym asortymencie znajdą Pań...

Więcej

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szereg produktów przydatnych w stajni. Oferujemy między innymi akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji koni, cukierki i smakołyki, derki oraz skuteczną ochronę przed owadami. Zapewniamy także nowoczesne wyposażenie stajni i preparaty do pielęgnacji elementów skórzanych. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogate w składniki odżywcze pasze i suplementy, których różnorodność ułatwi Państwu wybór idealnego pożywienia dla Waszych koni.

Wśród prezentowanych produktów dostępne są preparaty lecznicze i pielęgnacyjne znanej marki Absorbine. To amerykańska firma, która powstała w 1892 roku i nadal ceniona jest przez miłośników koni z całego świata, bowiem dostarcza wyroby o wyjątkowej jakości. Proponujemy na przykład oleje i lakiery do kopyt, spraye do czyszczenia sierści, środki owadobójcze i wiele innych produktów tej marki.

Absorbine to artykuły, które są tworzone z troski do zwierząt.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nimi, jeśli jeszcze ich nie stosowaliście. Na pewno zyskają Wasze uznanie.

Opieka i pielęgnacja zwierząt, a także zapewnienie im odpowiednich warunków bytowych nie jest prostym zadaniem. Jeżeli jednak zaopatrzą się Państwo w dobrej jakości produkty, łatwiej będzie dostarczyć koniom to, co najlepsze. W prezentowanej kategorii znajdą Państwo wszystkie artykuły, których używa się w stajni: od pasz, po wyposażenie, uwiązy, derki czy środki do pielęgnacji. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Filtr

Katalog

Włączone filtry:

Nowe produkty

Promocje