Koń w stajni

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szereg produktów przydatnych w stajni. Oferujemy między innymi akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji koni, cukierki i smakołyki, derki oraz skuteczną ochronę przed owadami. Zapewniamy także nowoczesne wyposażenie stajni i preparaty do pielęgnacji elementów skórzanych. W naszym asortymencie znajdą Pań...

Więcej

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szereg produktów przydatnych w stajni. Oferujemy między innymi akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji koni, cukierki i smakołyki, derki oraz skuteczną ochronę przed owadami. Zapewniamy także nowoczesne wyposażenie stajni i preparaty do pielęgnacji elementów skórzanych. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogate w składniki odżywcze pasze i suplementy, których różnorodność ułatwi Państwu wybór idealnego pożywienia dla Waszych koni.

Wśród prezentowanych produktów dostępne są preparaty lecznicze i pielęgnacyjne znanej marki Absorbine. To amerykańska firma, która powstała w 1892 roku i nadal ceniona jest przez miłośników koni z całego świata, bowiem dostarcza wyroby o wyjątkowej jakości. Proponujemy na przykład oleje i lakiery do kopyt, spraye do czyszczenia sierści, środki owadobójcze i wiele innych produktów tej marki.

Produkty marki Absorbine, które są tworzone z troski do zwierząt.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nimi, jeśli jeszcze ich nie stosowaliście. Na pewno zyskają Wasze uznanie.

Opieka i pielęgnacja zwierząt, a także zapewnienie im odpowiednich warunków bytowych nie jest prostym zadaniem. Jeżeli jednak zaopatrzą się Państwo w dobrej jakości produkty, łatwiej będzie dostarczyć koniom to, co najlepsze. W prezentowanej kategorii znajdą Państwo wszystkie artykuły, których używa się w stajni: od pasz, po wyposażenie, uwiązy, derki czy środki do pielęgnacji. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Wyposażenie stajni i niezbędnik każdego właściciela konia

W sklepie jeździeckim Passion Horse zebraliśmy produkty, które umożliwiają opiekę nad końmi. Dzięki temu mogą Państwo zamówić różne potrzebne akcesoria oraz pasze lub suplementy diety w jednym miejscu.

Na szczególną uwagę zasługują produkty marki Absorbine, które ułatwiają stajenną codzienność. Ten producent oferuje wszechstronne środki do pielęgnacji sierści, grzywy i ogona oraz kopyt koni, repelenty do ochrony przed owadami, środek rozgrzewający Absorbine Veterinary Liniment, a nawet mydło do czyszczenia skórzanych elementów ekwipunku.

Tak zróżnicowane preparaty od jednego, sprawdzonego producenta, sprawiają, że opieka nad końmi staje się jeszcze przyjemniejsza, a zabiegi pielęgnacyjne — bardziej skuteczne. Produkty marki Absorbine pomagają zadbać o nienaganny stan kopyt, skóry i sierści, a także wyposażenia niezbędnego do jazdy. Dużą popularnością cieszą się środki przeciwko owadom, które wiosną i latem przynoszą ulgę koniom, zapobiegają bolesnym ukąszeniom oraz zapewniają spokój, tak ważny podczas pracy z ziemi lub pod siodłem.

Pasze, suplementy oraz akcesoria do opieki nad końmi w Passion Horse

Sklep internetowy Passion Horse nieustannie poszerza swoją ofertę, poszukując sprawdzonych artykułów, które sprawdzą się w opiece nad końmi. Na naszej stronie mogą Państwo zamówić m.in. suplementy i pasze dla koni, dostosowane do szczególnych potrzeb żywieniowych zwierząt na różnych etapach rozwoju. W koszykach naszych klientów często znajduje się także miejsce na przysmaki dla stajennych ulubieńców.

Niezbędne w codziennej pielęgnacji są oczywiście szczotki, kopystki, zgrzebła, a także szampony i wcierki różnego typu. W przypadku niektórych wierzchowców (np. koni starszych lub sportowych) koniecznością okazują się derki, a dla zwierząt wrażliwych na ugryzienia owadów przygotowaliśmy maski i frędzle na oczy oraz produkty marki Absorbine.

Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie i zamówienia potrzebnych akcesoriów! W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Filtr

Katalog

Włączone filtry:

Nowe produkty

Promocje

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć