Kurtki i kamizelki

Kurtki jeździeckie i kamizelki – przygotuj się na każdą pogodę z Passion Horse

Prawdziwemu miłośnikowi koni niestraszny chłód, wiatr ani deszcz! Codzienne obowiązki w stajni muszą zostać wykonane bez względu na pogodę, a regularne treningi przecież nie poczekają na lepszą aurę, bo formę swoją i wierzchowca buduje się przez cały rok. Na szczęści...

Więcej

Kurtki jeździeckie i kamizelki – przygotuj się na każdą pogodę z Passion Horse

Prawdziwemu miłośnikowi koni niestraszny chłód, wiatr ani deszcz! Codzienne obowiązki w stajni muszą zostać wykonane bez względu na pogodę, a regularne treningi przecież nie poczekają na lepszą aurę, bo formę swoją i wierzchowca buduje się przez cały rok. Na szczęście przetrwanie jesieni i zimy w stajni ułatwiają jeźdźcom wygodne kurtki jeździeckie i kamizelki, które skutecznie chronią przed wiatrem, wilgocią i niskimi temperaturami. Jeśli regularnie jeździsz konno, na pewno przydadzą Ci się obie te rzeczy. Przejrzyj naszą ofertę i sprawdź, która kurtka na konie oraz kamizelka jeździecka najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Kurtka jeździecka na każdą porę roku

Kurtka jeździecka damska, męska lub dziecięca powinna być trwała, bardzo wygodna i odporna na zniszczenia. Idealnie, jeśli jest wykonana z materiału, do którego nie przyczepia się sierść i inne zabrudzenia. Jednak jej najważniejszą cechą jest dobre dopasowanie do warunków pogodowych. W szafie każdego miłośnika koni powinna znaleźć się kurtka zimowa jeździecka oraz kurtka przejściowa i przeciwdeszczowa. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się przed wyjściem do stajni, co na siebie włożyć, bo masz pod ręką ubranie na każdą pogodę.

Kamizelka jeździecka

Kamizelki są bardzo popularne wśród osób jeżdżących konno. Powód jest prosty: skutecznie grzeją w chłodne dni i chronią przed wiatrem, a równocześnie zapewniają dużą wygodę i swobodę ruchów. To sprawia, że kamizelki towarzyszą niektórym jeźdźcom niemal przez cały rok. Sprawdzają się doskonale zarówno zimą jako dodatkowa warstwa ubrań, jak i w chłodniejsze letnie wieczory lub poranki.

Ubierz się ciepło z Passion Horse – kamizelki jeździeckie i kurtki znanych marek

Wybierz ciepłą odzież na chłodniejsze miesiące i ciesz się jazdą konną przez cały rok! Wygodne zimowe kurtki na konie oraz kamizelki jeździeckie dziecięce, damskie i męskie możesz zamówić kilkoma kliknięciami w Passion Horse. Wybierz produkty znanych marek, takich jak Fair Play, HKM, QHP, Horze i nie daj się zimie!

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć