Koszule konkursowe

Koszule konkursowe jeździeckie

Koszule konkursowe na zawody

Koszula konkursowa to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia każdego jeźdźca, który startuje w zawodach lub zdaje odznaki jeździeckie. Klasyczny, elegancki ubiór to znak rozpoznawczy jeźdźców na poziomie sportowym oraz wymagany ubiór podczas uczestnictwa w zawodach. Warto zadbać ...

Więcej

Koszule konkursowe jeździeckie

Koszule konkursowe na zawody

Koszula konkursowa to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia każdego jeźdźca, który startuje w zawodach lub zdaje odznaki jeździeckie. Klasyczny, elegancki ubiór to znak rozpoznawczy jeźdźców na poziomie sportowym oraz wymagany ubiór podczas uczestnictwa w zawodach. Warto zadbać o każdy detal swojego wyglądu, by prezentować się elegancko i robić dobre pierwsze wrażenie. Nowoczesne koszule konkursowe jeździeckie łączą elegancki wygląd z wysokim komfortem noszenia – wszystko po to, by zapewnić jeźdźcowi udany start w zawodach. Sprawdź ofertę sklepu jeździeckiego Passion horse i wybierz koszulę konkursową dla siebie!

Konkursowe koszule jeździeckie – elegancja i swoboda ruchów

Zbliżające się zawody jeździeckie to doskonała okazja, by odświeżyć swoją szafę i zadbać o profesjonalny ubiór. Elegancka koszulka jeździecka będzie niezbędna podczas zawodów, przyda się również podczas zdawania odznak, pokazów koni czy przeglądów hodowlanych – zawsze, gdy chcemy zaprezentować się szykownie i profesjonalnie, a równocześnie zależy nam na komforcie. Nowoczesne koszulki konkursowe jeździeckie łączą te cechy dzięki zastosowaniu materiałów technicznych. Dopasowują się do sylwetki, co sprawia, że znakomicie leżą pod frakiem, a równocześnie pozostawiają swobodę ruchów, tak ważnych podczas startów w zawodach i pracy z końmi.

Dobra koszula jeździecka jest wykonana z oddychających materiałów i skutecznie odprowadza wilgoć, dzięki czemu jeździec może czuć się komfortowo. Niektóre modele chronią przed promieniowaniem UV lub mają wstawki z siateczkowej tkaniny dla jeszcze lepszej wentylacji. Koszule jeździeckie są dostępne z długim lub krótkim rękawem, ze stójką lub klasycznym kołnierzem. Efektowne detale, np. kryształki czy kolorowe tkaniny, pozwalają podkreślić własny styl i sprawiają, że jeździec wyróżnia się z tłumu.

Koszulka jeździecka konkursowa – znajdź swój model w Passion horse

W sklepie jeździeckim Passion horse możesz zamówić koszule konkursowe jeździeckie różnych znanych marek – m.in.Covalliero, Fair Play, HKM, Horze i QHP. Koszule damskie, męskie i dziecięce z długim i krótkim rękawem idealnie dopasują się do potrzeb jeźdźców i zapewnią komfort podczas najważniejszych wydarzeń. Wybierz model dla siebie i zamów go wygodnie online – zapraszamy!

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć