Na zawody

Plastrony jeździeckie, numerki startowe, siatki do włosów oraz inne akcesoria na zawody jeździeckie

Akcesoria na zawody jeździeckie

Paka jeździecka pęka w szwach, a Ty masz wrażenie, że wciąż czegoś Ci brakuje? Rozejrzyj się i sprawdź, co jeszcze może się przydać! W tym dziale znajdziesz akcesoria na zawody jeździeckie, takie jak plastron jeźd...

Więcej

Plastrony jeździeckie, numerki startowe, siatki do włosów oraz inne akcesoria na zawody jeździeckie

Akcesoria na zawody jeździeckie

Paka jeździecka pęka w szwach, a Ty masz wrażenie, że wciąż czegoś Ci brakuje? Rozejrzyj się i sprawdź, co jeszcze może się przydać! W tym dziale znajdziesz akcesoria na zawody jeździeckie, takie jak plastron jeździecki, numerek startowy na zawody konne czy kurtyny na boks. Dzięki temu możesz skompletować wszystkie niezbędne przedmioty i w pełni skupić się na szczęśliwym starcie w zawodach, który będzie zwieńczeniem wielu godzin treningów. Zamów to, czego potrzebujesz, w sklepie jeździeckim Passion Horse i zaprezentuj się na zawodach jak prawdziwy profesjonalista!

Niezbędne akcesoria na zawody konne – zamów już teraz

Dbałość o detale nie tylko gwarantuje nienaganną prezencję na zawodach, która w przypadku jeździectwa jest wręcz obowiązkowa. Dodatkowo ułatwia organizację na miejscu zawodów lub pokazów, a czasem wręcz decyduje o tym, czy zostaniemy dopuszczeni do startu! Szkoda byłoby zaprzepaścić tak wielką szansę z powodu niedociągnięć organizacyjnych. Zadbaj o wszystko, uważnie kompletując niezbędne akcesoria na zawody konne. Pamiętaj, aby zabrać:

  • Plastrony sportowe, które są dopełnieniem eleganckiego stroju jeźdźca i obowiązkowym elementem ubioru w niektórych dyscyplinach jeździeckich.
  • Siatki na włosy jeździeckie, które ułatwiają wygodne upięcie włosów pod kaskiem.
  • Numerek na zawody konne – numerek startowy przypinany do ogłowia jest niezbędny do identyfikacji podczas startów w zawodach, pokazów lub licytacji.
  • Kurtyny na boks – zapewniają koniowi większy spokój i bezpieczeństwo podczas przebywania w tymczasowym boksie, są także wskazane w przypadku ogierów i nerwowych koni.

I wiele więcej! Kokardy dla konia, hacele, eleganckie gumki do włosów, spinki do plastronów oraz odzież wierzchnia, chroniąca ubiór sportowy to detale, które ułatwiają bezproblemowy start w zawodach.

Udane starty – powodzenia wszystkim jeźdźcom życzy Passion Horse!

Kiedy dbasz o każdy szczegół, nic Cię nie zaskoczy. Możesz więcej czasu poświęcić swojemu wierzchowcowi i skupić się na udanym starcie w zawodach. Wybierz niezbędne akcesoria na zawody jeździeckie i zamów je wygodnie online w internetowym sklepie jeździeckim Passion Horse. A potem zrób niezapomniane wrażenie i ciesz się jeździeckimi sukcesami!

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć