Maski, frędzle

Maski i frędzle chroniące przed owadami

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT OCHRONY PRZED OWADAMI

Maska na owady dla konia — ochrona przed insektami

Wiosną i latem konie mogą w pełni korzystać z pięknej pogody, spędzając czas na padokach. Wzrasta także częstotliwość wyjazdów w teren lub treningów na placu. Niestety, poza koniem i jeźdźcem z pogody ...

Więcej

Maski i frędzle chroniące przed owadami

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT OCHRONY PRZED OWADAMI

Maska na owady dla konia — ochrona przed insektami

Wiosną i latem konie mogą w pełni korzystać z pięknej pogody, spędzając czas na padokach. Wzrasta także częstotliwość wyjazdów w teren lub treningów na placu. Niestety, poza koniem i jeźdźcem z pogody korzystają także uciążliwe owady, które dają się we znaki, drażniąc i boleśnie kąsając konie. Warto wiedzieć, jak skutecznie chronić swojego wierzchowca przed muchami, gzami czy komarami i działać — bo obecnie mamy do wyboru różne sposoby ochrony.

Jedną z popularnych metod zabezpieczania przed owadami jest maska dla konia, która chroni najbardziej wrażliwe miejsca — okolice oczu, uszu i chrap. Dzięki temu konie są mniej narażone na ukąszenia owadów oraz spokojniejsze, ponieważ uciążliwe insekty nie dokuczają im tak bardzo.

Skuteczna maska na owady — różne warianty do wyboru

Passion Horse znajdziesz maski dla koni różnego typu. Najbardziej podstawową wersją są frędzle, które można przyczepić do ogłowia lub kantara. Przesuwając się po głowie, frędzle uniemożliwiają owadom lądowanie i skutecznie je odstraszają. Bardziej zaawansowaną wersją masek są modele wykonane z przewiewnej siateczki. Taka maska fizycznie uniemożliwia owadom dostanie się do uszu i oczu koni, a jednocześnie zapewnia zwierzętom możliwość normalnego funkcjonowania i obserwowania otoczenia. Niektóre rodzaje masek dodatkowo chronią chrapy.

Ta prosta i niedroga ochrona sprawdzi się zarówno na padoku, jak i podczas jazdy w terenie lub na placu. Zapewni koniowi więcej spokoju, ułatwia wypoczynek na pastwisku lub koncentrację podczas treningu. Dla jeźdźca założenie maski dla konia to zaledwie parę minut, a dla wierzchowca — prawdziwe wytchnienie i szansa na uniknięcie bolesnych ukąszeń.

Maski dla koni dostępne na Passion Horse

W Passion Horse znajdzie się zarówno maska dla konia do jazdy, jak i frędzle dla konia lub maska przydatna na padoku. Oferujemy różne warianty tej ochrony przed owadami, by każdy jeździec mógł dopasować model do swojego konia. Sprawdź, jakie maski na muchy znajdziesz w naszym sklepie internetowym i zamów tę, która przyda się Twojemu koniowi. Zapraszamy!

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć