Pułapki na owady

Linki, kleje i pułapki wiszące

SPRAWDZONE I SKUTECZNE SPOSOBY NA OWADY

Pułapki na owady do stajni i na padok

Pozbądź się uciążliwych owadów w stajni i na padoku. W sezonie wiosenno-letnim gzy, komary, meszki i muchy dają się koniom we znaki. Drażnią je swoją obecnością oraz pozostawiają bolesne ukąszenia, co niekiedy kończy się reakcją aler...

Więcej

Linki, kleje i pułapki wiszące

SPRAWDZONE I SKUTECZNE SPOSOBY NA OWADY

Pułapki na owady do stajni i na padok

Pozbądź się uciążliwych owadów w stajni i na padoku. W sezonie wiosenno-letnim gzy, komary, meszki i muchy dają się koniom we znaki. Drażnią je swoją obecnością oraz pozostawiają bolesne ukąszenia, co niekiedy kończy się reakcją alergiczną. Obecność owadów sprawia, że konie są nerwowe zarówno na pastwisku, jak i podczas jazdy lub codziennej obsługi, co wpływa nie tylko na samopoczucie wierzchowców, ale także na bezpieczeństwo ich opiekunów i jeźdźców. Ogranicz liczbę uciążliwych owadów w stajni i na padokach, stosując pułapki na szkodniki w budynkach oraz na terenie ośrodka jeździeckiego.

Skuteczna pułapka na owady — ulga dla koni

Dla hodowców i właścicieli koni przygotowaliśmy różne akcesoria, które ułatwią walkę z uciążliwymi owadami. Dzięki temu każdy może dopasować pułapki na owady do potrzeb danego miejsca. Warto stosować równocześnie kilka metod, by zwiększyć ich skuteczność. Powinniśmy także zwracać uwagę na to, czy stosowane pułapki nie są toksyczne lub szkodliwe dla środowiska oraz osób przebywających na terenie ośrodka. W Passion Horse znajdziesz m.in. ekologiczną pułapkę na gzy, która zwabia owady i eliminuje aż 95% z nich na terenie 1 ha. To trwały i skuteczny produkt, który nie wymaga stosowania chemikaliów ani nie zużywa energii elektrycznej.

Inne praktyczne pułapki na insekty to np. lep na muchy, klej na muchy oraz muchołapka. Stosowanie pułapek warto połączyć z używaniem masek dla koni lub derek siatkowych, które przydadzą się zwłaszcza wrażliwym na owady wierzchowcom.

Wybierz i zamów pułapki na owady w Passion Horse

Najlepiej wiesz, która pułapka na owady najlepiej sprawdzi się w Twojej stajni i w okolicy padoków. Wybierz potrzebne produkty i zamów je wygodnie online w Passion Horse, aby Twoje konie mogły odetchnąć z ulgą. Zmniejszenie ilości uciążliwych owadów z pewnością docenią także jeźdźcy i inne osoby odwiedzające stajnię, a spędzanie czasu w tym miejscu stanie się prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć