Bryczesy dziecięce

Letnia odzież jeździecka dla dzieci

Konne przejażdżki to pasja wielu dzieci. Warto rozwijać te zainteresowania i dbać o to, aby najmłodsi mieli zapewnione odpowiednie warunki do nauki jeździectwa. Jedną z podstaw jest zakup właściwego ubioru, który będzie przede wszystkim wygodny i nie ograniczy swobody ruchów. W naszym sklepie znajdą Państwo...

Więcej

Letnia odzież jeździecka dla dzieci

Konne przejażdżki to pasja wielu dzieci. Warto rozwijać te zainteresowania i dbać o to, aby najmłodsi mieli zapewnione odpowiednie warunki do nauki jeździectwa. Jedną z podstaw jest zakup właściwego ubioru, który będzie przede wszystkim wygodny i nie ograniczy swobody ruchów. W naszym sklepie znajdą Państwo każdy element odzieży, który przyda się dzieciom podczas konnej jazdy.

Oferujemy między innymi bryczesy dziecięce i legginsy jeździeckie.

Do wyboru jest wiele wzorów i kolorów, które przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Proponujemy bryczesy dziecięce dla najmłodszych oraz dla nastolatków. Oferowane spodnie wykonane są z elastycznych tkanin, które świetnie dopasowują się do ciała. Zapewniają też odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu skóra pozostaje sucha nawet po długich i intensywnych zajęciach z jeździectwa. Wszystkie bryczesy można łatwo wyprać lub wyczyścić, aby były przygotowane na kolejną przejażdżkę. Nasze produkty to gustowne i przede wszystkim funkcjonalne ubrania, które spodobają się dzieciom i rodzicom.

Jakie bryczesy wybrać?

Bryczesy dla dzieci to podstawowa część ubioru dla małego jeźdźca. Powinny zapewniać wygodę podczas jazdy, a pełny lej lub lej kolanowy dodatkowo zwiększy stabilność w siodle, której maluchom czasem brakuje. Bryczesy dziecięce absolutnie nie mogą uciskać brzucha lub nóg, co będzie powodowało dyskomfort podczas jazdy. Równocześnie powinny mieć wysoki stan, dzięki czemu nie będą zsuwać się podczas jazdy w pozycji siedzącej czy półsiadu. Dobre bryczesy powinny również gładko przylegać na całej długości, dzięki czemu będą dobrze leżały pod czapsami, oficerkami lub skarpetami jeździeckimi, a brak zagięć zapobiegnie otarciom. Ważna jest także elastyczna, oddychająca i odporna na zniszczenie tkanina.

Na szczęście nowoczesne bryczesy dziewczęce i chłopięce oferowane w naszym sklepie internetowym Passion Horse są projektowane i szyte przez specjalistów. To oni dbają o oddychający, odprowadzający wilgoć materiał, dopasowany krój oraz elastyczność odzieży, która zapewnia wygodę podczas treningów lub startów w zawodach. Klienci powinni jednak zwrócić uwagę na parę aspektów przed wyborem bryczesów, np.:

  • Ze szczególną uwagą wybrać odpowiedni rozmiar (dostępne są bryczesy 134, 140 i więcej, aż do 176).
  • Zdecydować się na pełny lej lub lej kolanowy, w zależności od preferencji juniora
  • Wybrać model dopasowany do pory roku lub bryczesy dziecięce całoroczne
  • Upewnić się, że bryczesy (ich kolorystyka i inne detale) podobają się małemu jeźdźcowi
  • Jeśli bryczesy dziecięce wybieramy z myślą o zawodach, powinny być białe.

Bryczesy dziecięce — różne modele i warianty do wyboru

W naszym sklepie internetowym Passion Horse znajdziesz bryczesy dziewczęce i chłopięce dla dzieci w różnym wieku. Szeroki wybór marek — HKM, Horze, Riding World, QHP i inni — ułatwia dopasowanie bryczesów na treningi i zawody dla juniorów na różnych poziomach zaawansowania i o różnych potrzebach. Doskonale wiemy, jak ważne są dopasowane bryczesy, dlatego dołożyliśmy starań, by w naszej ofercie znalazły się na tyle różnorodne modele, by każde dziecko mogło wybrać idealne bryczesy jeździeckie dla siebie.

Wśród dostępnych produktów znalazły się także bregginsy, czyli spodnie jeździeckie łączące cechy bryczesów i jeansów, oraz modele w różnych kolorach, z dekoracyjnymi obrazkami i naszywkami, które z pewnością zachwycą Twoje dziecko.

Największą popularnością cieszą się bryczesy dziecięce z lejem silikonowym, który zwiększa przyczepność jeźdźca w siodle i poprawia jego stabilność. Pełny lej obejmuje większą powierzchnię — wewnętrzną część nóg i pośladki — dzięki czemu ułatwia początkującym dzieciom zachowanie równowagi na koniu. Bardziej zaawansowani juniorzy, zwłaszcza ci skaczący przez przeszkody, zwykle decydują się na bryczesy z lejem kolanowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Passion Horse

Jesteśmy przekonani, że wśród oferowanych przez nas bryczesów dziecięcych znajdziesz model, który będzie odpowiadał potrzebom Twojego dziecka. Dzięki temu junior zyska komfort jazdy i uniknie otarć, a z czasem być może jego hobby stanie się pasją, a nawet sposobem na życie. Obejrzyj bryczesy dziecięce dostępne w naszym sklepie i wybierz model idealny dla Twojego dziecka.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć