EARTIK

Ochraniacze chłodzące eQuick eArtik

Dostępność: 14-21 dni

639,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Ochraniacze chłodzące eQuick eArtik

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis produktu

Ochraniacze eArtik firmy eQuick. Polecane przez wielu zawodników. Zaprojektowane tak by nigdy nie zsuwały się z końskiej nogi. Wszystko dzięki rewelacyjnemu profilowaniu oraz zapięciu na 3 mocne rzepy. Występują w jednym rozmiarze, jednak nie przeszkadza to w ich dopasowaniu do różnej wielkości koni. Łatwe w użyciu i pielęgnacji. Wystarczy wyjąc wkład żelatynowy i wsadzić je do pralki. Prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza po ówczesnym zapięciu wszystkich rzepów. Nie wirować.  Możesz je zawsze mieć przy sobie, dzięki dołączonej wygodnej torbie. Niezależnie od tego czy jesteś w "domu" czy na zawodach. 
Ochraniacze te stworzono głównie do terapii przy pomocy chłodzenia, ale sprawdzą się także do rozgrzewania kończyn. Tak zwana Zimna Terapia jest jedną z najskuteczniejszych sposobów na łagodzenie bólu w tkankach miękkich u ciężko pracujących koni. Zimna Terapia eArtik idealnie sprawdza się w leczeniu nowych oraz starych urazów układu mięśniowo-szkieletowego, a także zapobieganiu im. Chłodzenie może również stać się codzienną terapią dla twojego konia. Kiedy koń pracuje ciężko, naczynia włosowate, ścięgna i więzadła rozszerzają się, a gdy praca zatrzymuje się, nadmiar przepływu może się utrzymywać. Dzięki terapii zimnem możemy zamknąć naczynia i przywrócić warunki krążenia po treningu. Idealny do leczenia: Krwiaki, skręcenia, urazy i zawsze, gdy wymagane jest stosowanie na zimno. Możesz również leczyć szczepy, uszkodzenia więzadeł i ścięgien.
Jak korzystać z eArtik?
Włóż torby żelatynowe lub całe opakowanie do zamrażarki, na co najmniej 2 godziny. 
W razie potrzeby wyjąć je z zamrażarki, włożyć je do kieszeni butów eArtik i nałożyć na nogi konia. Zazwyczaj proponujemy podanie 20 minut, ale musisz poprosić swojego weterynarza o czas aplikacji. W razie potrzeby można również użyć wkładów eArtik do rozgrzewania nóg. W tym celu włóż wkłady żelatynowe do kuchenki mikrofalowej na maks. 1 minutę przy 650W. Wyjmij i zastosuj w razie potrzeby. Przed zastosowaniem którejkolwiek z powyższych terapii skonsultuj się z lekarzem weterynarii. Niezależnie od tego, czy stosujesz zimno, ciepło czy połączenie obu, zawsze zachowaj ostrożność. Podkładki żelatynowe są wielokrotnego użytku i całkowicie beztlenowe.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć