HIPPOVET MEBIO BUILD

10 sztuki

Mebio Build Up 20 kg na mięśnie

Wysyłka 24h

113,49 zł

117,00 zł brutto

-3%

Przecena !

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Mebio Build Up 20 kg na mięśnie

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis produktu

Smakowite musli Mebio Build Up to mieszanka stworzona przez polską firmę St. Hippolyt. Pasza powstała z myślą o koniach chudych, rosnących, starszych oraz tych, które mają tendencję do szybkiego spalania się. Świetnie sprawdzi się także w przypadku koni młodych, o słabej masie mięśniowej oraz u wierzchowców z problemami oddechowymi. Osoby, które stosują paszę u swoich koni, obserwują równy poziom energii oraz poprawę ogólnej kondycji swoich wierzchowców. Pory karmienia stają się dla koni jeszcze bardziej atrakcyjne, gdy do żłobów trafia ziołowe musli Mebio!

Pasze dla koni Mebio Build up — z myślą o potrzebach koni

Rosnąca świadomość jeźdźców, hodowców i opiekunów koni sprawia, że chcą zapewniać swoim zwierzętom jak najlepszą opiekę. Szczególnie ważne okazuje się prawidłowe żywienie, które ma bezpośredni wpływ na zdrowie, kondycję, a nawet poziom energii naszego wierzchowca. Pasze Mebio Build up powstały w odpowiedzi na potrzeby współczesnych koni — zwłaszcza sportowych lub wykonujących inną pracę. Zróżnicowany skład będzie odpowiadać także potrzebom koni starszych lub chudych, których właściciele mają problem z uzyskaniem odpowiedniej wagi u konia.

 

Pasze dla koni Mebio Build up to nowoczesne rozwiązanie, które jest bardzo wygodne w zastosowaniu. Podawanie koniom gotowej mieszanki pozwala zaoszczędzić wiele czasu. Wybierając Mebio Build up mamy pewność, że ziołowe musli zasmakuje naszym koniom oraz — co najważniejsze — dostarczy im niezbędnych składników i wzbogaci ich dietę w cenne minerały. Skład paszy Mebio Build up został przygotowany przez specjalistów, więc opiekun koni musi tylko odmierzyć odpowiednią porcję, by mieć pewność, że w posiłku konia znajdą się wszystkie niezbędne składniki, których potrzebuje organizm zwierzęcia.

Smakowite pasze dla koni — Mebio Build Up 20 kg

Pasza Build up zwraca uwagę dobrym, zróżnicowanym składem, który przypadnie do gustu nawet największym niejadkom. Jest świetnym wyborem, jeśli dążymy do uzyskania odpowiedniej masy ciała u naszego wierzchowca, a także wówczas, gdy chcemy poprawić jego ogólną kondycję dzięki zróżnicowanej diecie.

Mieszanka Mebio Build Up sprawdzi się w przypadku koni żywionych sianem lub trawą oraz owsem — będzie wówczas źródłem wielu cennych składników mineralnych, które mają pozytywny wpływ na organizm konia, jego wygląd oraz samopoczucie. .

Mebio Build Up — wszechstronne działanie

Dla opiekunów koni sportowych lub pracujących w inny sposób, ważne jest, by wierzchowce nie spalały się zbyt szybko i posiadały równy poziom energii podczas treningów oraz innych codziennych zadań. Pasze dla koni Mebio Build Up charakteryzują się niskim udziałem energii, co więcej: stanowią źródło energii wolno uwalnianej. Dzięki temu zamiast natychmiastowego wyrzutu energii, który bywa problematyczny, zyskujemy zrównoważony dopływ energii, która w paszy Build Up jest dostarczana przez kilka różnych składników.

Tak zbilansowana dieta odpowiada na różne potrzeby koni oraz stanowi źródło cennych witamin i minerałów. Dodatkowo przemyślany skład mieszanki Mebio Build Up od firmy St. Hippolyt korzystnie wpływa na procesy trawienne i rozwój mięśni.

Dla jakich koni stworzono mieszankę Build Up?

Mebio Build Up musli:

- zalecamy szczególnie u koni chudych stymuluje wzrost optymalnej masy ciała oraz poprawia ogólną kondycję zdrowotną.

- wspiera efektywne trawienie i zwiększa wchłanialność składników odżywczych biorących udział w przemianach mięśni.

- utrzymuje energię koni pracujących na stabilnym, równym poziomie przy jednocześnie wysokim dostarczaniu wartościowych substancji białkowych wspierających rozwój mięśni.

- rozluźnia mięśnie oraz zwiększa ich ukrwienie zapewniając elastyczność i lekkość chodu.

Pasze dla koni Mebio Build Up i inne — połącz je dla lepszego efektu!

Marka St. Hippolyt stworzyła Mebio — linię pasz dla koni, które doskonale mogą uzupełniać się nawzajem. Jeśli chcesz uzyskać lepszy efekt, a koń, którym się opiekujesz, wyraźnie wymaga zmiany sposobu żywienia, wypróbuj połączenia różnych rodzajów musli. MEBIO BUILD UP doskonale uzupełnia się z mieszanką MEBIO SPORT w przypadku koni o słabym umięśnieniu oraz z MEBIO BASIC w przypadku koni mających problem z utrzymaniem stałej masy ciała. Wprowadzenie do diety mieszanki Mebio Build Up i innych pasz z tej linii pozwala na uzyskanie lepszych efektów, poprawienie kondycji i samopoczucia konia, wyrównanie poziomu energii oraz zwiększenie masy ciała. Bogaty skład, jaki wyróżnia pasze dla koni Mebio Build Up mówi sam za siebie — to zróżnicowany, zdrowy i naturalny posiłek dla koni, który jest chętnie przyjmowany przez zwierzęta. Zastąpienie owsa olejami, płatkami, sieczką i innymi składnikami sprawia, że koń nie jest pobudliwy, a przy tym otrzymuje kaloryczny pokarm, który doskonale odpowiada na jego potrzeby żywieniowe.

 

Płatki jęczmienne, sieczka z lucerny i traw, płatki kukurydziane, melasa z buraków cukrowych, otręby owsiane, syrop jabłkowy, otręby pszenne, mieszanina olei tłoczonych na zimno (lniany, słonecznikowy), wytłoki jabłkowe, płatki owsiane, węglan wapnia (morski i mineralny), mieszanka nasion roślin oleistych (siemię lniane, nasiona słonecznika, nasionka kminku czarnego), drożdże, białko grochu, zioła (koper włoski, mięta pieprzowa, rozmaryn), sól, wysłodki buraczane, słód drożdżowy, ocet winny, ekstrakt z suszu banana, marchew.

 

Składniki/strawność w 1 kg:

Białko surowe 13,0 %

Włókno surowe 15,0 %

Tłuszcz surowy 5,5 %

Popiół surowy 9,0 %

Cynk 180 mg

Energia strawna 8,5 MJ/kg

Żelazo 300 mg

Mangan 170 mg

Miedź 45 mg

Kobalt 1,3 mg

Selen 0,6 mg

Jod 0,6 mg

Wit. A 11 000 IE

Wit. D3 1 200 IE

Wapń 1,2 %

Fosfor 0,35 %

Magnez 0,2 %

Sód 0,45 %

Wit. B1 11 mg

Wit B2 14 mg

Wit. B6 8 mg

Wit. B 12 30 mcg

Biotyna 330 mcg

Pantotenol 25 mg

Chlorek choliny 1000 mg

Kw. nikotynowy 70 mg

Kw. foliowy 5 mg

Wit. E 150 mg

Skrobia i cukier <20%

Zalecane żywienie:

2,5 do 4 kg paszy w zależności od intensywności pracy, indywidualnego tempa przemiany materii oraz jakości paszy objętościowej.

Produkty powiązane

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć