Kask jeździecki

Bezpieczeństwo podczas jazdy konnej to kwestia, o której nie powinno się zapominać. Kask jeździecki pomoże ochronić głowę podczas upadku lub innego, nieoczekiwanego zdarzenia, takiego jak zahaczenie o nisko osadzoną gałąź. Warto zakupić akcesoria, które w razie czego zapewnią pełną ochronę. W naszej ofercie znajdą Państwo kaski w bardzo wielu ...

Więcej

Bezpieczeństwo podczas jazdy konnej to kwestia, o której nie powinno się zapominać. Kask jeździecki pomoże ochronić głowę podczas upadku lub innego, nieoczekiwanego zdarzenia, takiego jak zahaczenie o nisko osadzoną gałąź. Warto zakupić akcesoria, które w razie czego zapewnią pełną ochronę. W naszej ofercie znajdą Państwo kaski w bardzo wielu rozmiarach. Będą dobre dla większych dzieci, młodzieży i dorosłych. Są to elementy, o których warto pomyśleć już na samym początku przygody z jeździectwem. Nawet na pierwszych zajęciach warto chronić swoją głowę, tym bardziej, że będą się Państwo dopiero uczyć prawidłowego dosiadu. Kask do jazdy konnej zapewni Wam ochronę i, co za tym idzie, także poczucie bezpieczeństwa.

Proponujemy Państwu między innymi profesjonalne kaski GPA.

Składają się one z kilku warstw, absorbujących siłę wstrząsu i redukujących energię uderzenia. Kaski te posiadają również wygodną wyściółkę, którą można prać w pralce. Są to produkty testowane przez najlepszych jeźdźców, ale przeznaczone także do użytku osób początkujących. W naszej ofercie znajdują się również tańsze akcesoria z dużą regulacją. Wewnętrzna część w tych produktach nadaje się do prania, jak w droższych modelach. Wszystkie kaski posiadają świetną wytrzymałość i chronią nie tylko przed wstrząsami, ale również przed słońcem. Produkty te mają specjalne daszki, osłaniające twarz. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kaski jeździeckie w różnym stylu i przedziałach cenowych. Na pewno znajdziecie tu produkt idealny dla siebie.

W ofercie znajdują się najnowszej generacji kaski do jazdy konnej

Łączą one bezpieczeństwo z eleganckim wyglądem. Dodatkowo wyróżnikiem oferowanych produktów jest bardzo wysoka odporność na warunki zewnętrzne, jak na przykład opady deszczu. System wentylacji zapewnia wygodę i zabezpieczenie przed poceniem. Inną zaletą prezentowanych przez nas kasków jeździeckich jest ich lekkość i ergonomiczność, które nie powodują dyskomfortu noszenia i pozwalają w pełni cieszyć się wrażeniami z jazdy.