Lista produktów danych producentów  ST. HIPPOLYT

St. Hippolyt – pasze i suplementy dla koni

Dobre i wysokojakościowe pasze oraz suplementy dla koni to podstawa prawidłowego żywienia każdego konia. Dzięki produktom tego typu każdego dnia możemy dbać o zdrowie i doskonałą kondycję naszych wierzchowców oraz cieszyć się ich świetnymi wynikami w sporcie i hodowli. Bez względu na to, czy nasze konie są sportowcami z najwyższych klas, czy też towarzyszami, którzy czasem zabierają nas na przejażdżkę, warto zadbać o ich prawidłowe żywienie, by utrzymać podopiecznych w zdrowiu i zapewnić im dobre samopoczucie.

Nie ulega wątpliwości, że samodzielne tworzenie jadłospisu i dopasowywanie składników żywieniowych dla konia to bardzo trudne zadanie, a zdobycie i przechowywanie wysokojakościowych składników diety jest czasochłonne i stwarza wiele trudności. Na szczęście naprzeciw oczekiwaniom opiekunów koni wychodzi marka St. Hippolyt, która specjalizuje w paszach dla koni i suplementach tworzonych z myślą o różnych potrzebach wierzchowców.

Pasze dla koni St. Hippolyt – oferta sklepu jeździeckiego Passion Horse


W sklepie Passion Horse masz duży wybór produktów od St. Hipplyt. Warto zwrócić na nie uwagę, bo marka dwukrotnie zdobyła nagrodę CAVALLO TROPHY dla najlepszych pasz i ma CERTYFIKAT ISO (dotyczący bezpieczeństwa produktów i jakości stosowanych składników). German Horse Industry wyróżniło produkty tej marki certyfikatem dla pasz najwyższej jakości. W naszym sklepie możesz zamówić m.in.:


Pasze dla koni St. Hippolyt


Pasze o różnym składzie, dopasowane do różnych potrzeb żywieniowych, w tym PreAlpin Wiesencobs (trawokulki z domieszką ziół), Wiese Heucobs (sieczka z ziołami w formie pelletu), Palatin Glyx-Wiese Seniorfaser (miękka sieczka dla koni starszych i z problemami dentystycznymi), Palatin Glyx-Wiese Musli (niskocukrowa sieczka dla niejadków, koni starszych i chudych), Strukrut Energeticum bez zbóż (wysokoenergetyczna pasza dla koni polecana na czas startów w zawodach), C'Real Basics Balance płatki zbożowe (mieszanka podstawowa dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych).


To tylko niektóre przykłady pasz dla koni spod szyldu St. Hippolyt. Każda mieszanka ma specjalnie opracowany, naturalny skład, który dostarcza koniom potrzebnych składników odżywczych. To znacznie ułatwia zadanie opiekunowi, który musi tylko wybrać rodzaj paszy dopasowany do potrzeb jego konia – w sklepie Passion Horse znajdziesz wszystkie niezbędne informacje zarówno o paszach, jak i suplementach.


Suplementy dla koni St. Hippolyt


Uzupełnieniem końskiej diety zwykle są różnego rodzaju suplementy. St. Hippolyt także w tym przypadku staje na wysokości zadania, ułatwiając opiekunom koni dostęp do wartościowych suplementów, którymi warto urozmaicić menu wierzchowca. Należą do nich: olej z czarnuszki, olej lniany, suplementy z organiczną miedzią, cynkiem, manganem i selenem dla koni, suplementy dla koni wspierające pracę wątroby oraz preparaty dla koni wrzodowych.


To tylko niektóre propozycje z oferty St. Hippolyt. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami, a z pewnością wśród nich znajdziesz takie, które będą doskonale służyć Twoim koniom.

Więcej
Akceptuj Więcej informacji Odrzuć