Lista produktów danych producentów  GPA

Kask GPA first lady i inne modele

Jeździectwo to sport wysokiego ryzyka, dlatego każdy, kto wsiada na konia, powinien mieć na głowie kask. Bez względu na to, czy wsiadamy tylko na chwilę, czy trenujemy, jedziemy w teren, czy startujemy w zawodach. Kask skutecznie chroni przed urazami głowy w razie upadku z konia. Warto wybierać nowoczesne modele, które spełniają aktualne normy bezpieczeństwa, a przy tym są wygodne i niezawodne — takie jak kaski GPA first lady.

Kask GPA first lady — co go wyróżnia?


  Kask jeździecki marki GPA występuje w kilku wariantach:
 • GPA first lady,

 • GPA Classic 2x,

 • GPA Speed Air 2x,

 • GPA First Lady 4S,

 • GPA Little Lady,

 • I inne.


Kaski różnią się detalami, dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb. Wszystkie modele GPA cechuje nowoczesny design, systemy wentylacyjne zapobiegające poceniu się, wymienna część wewnętrzna, którą można wyjąć i wyprać lub zmienić na nową oraz daszek osłaniający oczy przed słońcem oraz chroniący twarz w razie upadku.


Kaski GPA posiadają kilka warstw: poliwęglanowa skorupa zewnętrzna pochłania siłę uderzenia w razie upadku, środkowe warstwy absorbują wstrząsy, a wewnętrzna skorupa znajdująca się najbliżej głowy redukuje siłę uderzenia i chroni przed zranieniem. Materiały użyte do produkcji kasków tej marki są wykorzystywane w lotach kosmicznych i wyścigach samochodowych. W efekcie otrzymujemy kask jeździecki wysokiej jakości, który łączy doskonałe parametry techniczne z komfortem użytkowania.


Kaski GPA dostępne na Passion Horse


Profesjonalne kaski jeździeckie marki GPA (first lady i inne modele) doskonale sprawdzą się zarówno podczas rekreacyjnej jazdy konnej, jak i podczas zawodów jeździeckich lub rajdów długodystansowych. Ich nowoczesny wygląd lekko nawiązuje do klasycznych toczków, jednak zdecydowanie przewyższa je skutecznością ochrony, efektywną wentylacją i wygodą noszenia.


Sprawdź, który z modeli najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku i postaw na ochronę z najwyższej półki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kasków jeździeckich, a w razie pytań — zachęcamy do kontaktu.

Więcej
 • 1 892,10 zł 2 703,00 zł -30%
  W magazynie

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć