YO5150 500

1 sztuk

Equifix mydło trójfazowe do skór, 500 ml

Wysyłka 24h

50,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Equifix mydło trójfazowe do skór, 500 ml

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis produktu

3-fazowe mydło do skóry Equifix jest stworzone do gruntownego czyszczenia, natłuszczania i pielęgnacji skóry. Bardzo dobrze eliminuje pleśń i dzięki specjalnemu składnikowi jest w stanie zapobiec nowym atakom. 3-fazowe mydło do skór Equifix jest w postaci płynnej, dzięki czemu dociera do najbardziej ukrytych miejsc.

3-fazowe mydło do skór Equifix jest innowacyjnym produktem do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony gładkiej skóry.
Faza 1 delikatnie i gruntownie usuwa brud i każdą pleśń ze skóry.
Faza 2 zaopatruje skórę we wszystkie odżywcze składniki, których ona potrzebuje. To czyni skórę elastyczną i impregnuje ją na głębokość porów z olejkami odżywczymi.
Faza 3 aktywuje specjalną formułę ochronną, która zapewnia efektywną, długotrwałą ochronę przed bakteriami i opóźnia formowanie się pleśni.

 

Sposób użycia: nałóż obfitą ilość za pomocą szmatki lub gąbki i delikatnie wmasuj. 3-fazowe mydło do skór Equifix może być również nałożone na skórę za pomocą spryskiwacza. Pozostaw na krótko, aby mogło zadziałać, a następnie usuń nadmiar mydła szmatką bez meszku. Postępuj według tej samej  procedury przy użyciu 3-fazowego mydła do skór Equifix po zwyczajnym mydle do siodeł lub balsamie / oleju do skór. Regularne stosowanie przedłuża ochronę przed pleśnią.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć