LINUSTAR 3 KG

Linu Star na właściwe trawienie 3 kg

Dostępność: 3-7 dni

87,00 zł

Opis produktu

LINUSTAR - DLA JEDWABISTEJ SIERŚCI I WŁAŚCIWEGO TRAWIENIA

 

- wspiera prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego koni wychudzonych lub mających tendencję do kolek,

- sprzyja regeneracji śluzówki żołądka,

- działa ochronnie w terapii leczenia wrzodów żołądka,

- bogaty w kwasy tłuszczowego omega-3,

- nie wymaga gotowania

 

Zawarty w preparacie najwyższej jakości złocisty żółty len jest częściowo otwierany z zastosowaniem specjalnej, nowatorskiej technologii, co zapewnia wysokie walory odżywcze produktu.

Czyszczony klinicznie len posiada niską zawartość kwasu pruskiego oraz nie wymaga gotowania. Cała technologia  produkcji wykluczająca konieczność używania gorącej wody, pozwala na zachowanie cennych składników odżywczych takich jak witamina E, czy kwasy  omega-3 w nienaruszonej formie.

Pękanie jest łagodnym procesem rozkładu na powłoce nasion, dzięki czemu są one chronionego przed szkodliwym utlenianiem, obniżeniem wartości odżywczej  i ewentualnym psuciem. Po kontakcie z płynami  takimi jak woda czy wydzieliny przewodu pokarmowego, następuje zmacerowanie powłoki i uwolnienie śluzu oraz innych składników odżywczych ważnych dla organizmu konia.

 

Skład: poddane obróbce termicznej klinicznie czyszczone żółte nasiona lnu.

Białko surowe - 16%

Włókno surowe - 18%

Tłuszcz surowy - 30%

Popiół surowy

Białko strawne - 27 %

 

Zalecane żywienie - ok 10-20 g na 100 kg masy ciała na dzień jako dodatek do porcji paszy treściwej. W uzasadnionych przypadkach zaleca się dwukrotne zwiększenie ilości Linustar.

Terapia w przypadku wrzodów żołądka: zanurzyć w wodzie odmierzoną ilość Linustar (ok 80 stopni C) przez około 25 minut. Powstanie śluzu jest natychmiast widoczne. Skarmić w połączeniu z paszami treściwymi lub IrishMash. Wydzielony śluz tworzy ochronną warstwę na śluzówce żołądka.

Terapia w przebiegu zaburzeń okrężnicy: dodać odmierzoną ilość Linustar do paszy treściwej w formie suchej. Stopniowe uwalnianie śluzu ma wówczas miejsce w okrężnicy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

28 innych produktów w tej samej kategorii: