ARTIL, 100 ML

Artil preparat na stawy, 100 ml

Dostępność: 3-5 dni

40,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Artil preparat na stawy, 100 ml

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Opis produktu

Naturalna mieszanina wyciągów ziołowych, witamin i aminokwasów z dużą zawartością glukozaminy i kolagenu. Wpływa chroniąco i wzmacniająco na ścięgna, więzadła oraz torebki stawowe. Jakość produktu i jego wpływ na poprawę sprężystości i regenerację po uszkodzeniach powoduje, że zalecany jest u wszystkich koni z osłabioną strukturą stawową i w trakcie rehabilitacji po doznanej już kontuzji. Uzupełnia niedobory paszy ubogiej w składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stawów. Preparat poprawia stan układu kostno-stawowego poprzez bezpośrednie działanie na tkanki stawów oraz stany zapalne. Usprawnia również mechanizmy wydalania szkodliwych produktów przemiany materii, licznie obecnych w organizmie po każdym wysiłku. Produkt szczególnie polecany dla koni sportowych (np.: Reining, Skoki czy WKKW), narażonych na duże przeciążenia stawów (zwiększa ich sprężystość i odporność na uszkodzenia), źrebiąt w okresie wzrostu oraz profilaktycznie.

 

Składniki: wyciąg z czarciego pazura, wyciąg z arniki, wyciąg z kory wierzby, wyciąg z pokrzywy, kolagen, glukozamina, metionina, witamina A, witamina C, witamina D3, witamina E

 

Wskazania: Chroni i wzmacnia ścięgna, więzadła i torebki stawowe. Preparat działa bezpośrednio na tkanki stawów, zmniejsza stany zapalne. Korzystnie wpływa na poprawę sprężystości i regenerację po uszkodzeniach, zwiększa ilość mazi stawowej. Usprawnia mechanizmy wydalania szkodliwych produktów przemiany materii, licznie obecnych w organizmie po każdym wysiłku.

 

Podawanie:

konie dorosłe (~ 500kg): 30-50ml/dobę

źrebaki/małe konie (~ 250kg): 15-25ml/dobę

podawać w paszy, wodzie lub bezpośrednio do pyska przez min. 2 tygodnie

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć